Kirpimo mašina peilis,pjovimo peilis

Kirpimo mašina peilis,pjovimo peilis

Kirpimo mašina peilis,pjovimo peilis

  • Kategorija: Įrankiai
  • Produkto Kodas : m1098
  • Prieinamumas : Yra sandėlyje
  • €456.67


giljotinos kirpimo ašmenys, skirti mechaninė pjovimo mašina

Kokybės užtikrinimas:

1.Medžiagų pasirinkimas (už kietumas ir atsparumas dilimui reikalaujama klientams pasirinkti tinkamą medžiagą)

Cheminė sudėtis produktas yra aukštos kokybės ir mokslinės valdymo charakteristikos.Be tradicinių elementų,mes pridėti vidutinis tauriųjų ir retųjų elementų balde medžiagos . Greitai ir tiksliai nustatyti ir reguliuoti cheminė sudėtis,mūsų įmonė investavo dideli fondai, laboratorijos, įranga, siekiant užtikrinti norimą tikslą vertės produktas.

2.Kalimo

Kalimo prekė gali būti pašalintas mesti defektai atsiranda lydymo proceso metu, pavyzdžiui, osteoporozės ir optimizuotas mikrostruktūra. Dėl taupymo pilnas srauto liniją,štampavimas medžiagos geriau machanical savybes, nei tos pačios medžiagos. Išskyrus valcavimo lakštai,profiliai arba suvirintų dalių, kurios yra paprastų formų yra,svarbių dalių, kurios turi didelės mechaninės apkrovos ir niūrios darbo sąlygos yra naudojamas kalimo.

3.Pažangios terminio apdorojimo procesas

Terminio apdorojimo procese yra labai svarbus žingsnis, siekiant užtikrinti ir pagerinti produktų kokybę. Tik per pažangios terminio apdorojimo įranga ir terminio apdorojimo proceso metu,yra peilis gali turėti geros kokybės.

Mūsų įmonė turi nustatyti pažangios terminio apdorojimo įranga, ir gali užtikrinti, ruošinio per tam tikrą laiką ir tam tikrą asortimentą procesą paversti.

4.Mašininis

Su reikalavimus tikslumo, lakštinio metalo apdorojimas, pagerinti,mes sukūrėme itin didelio tikslumo pjovimo įrankiai,ir tik tikslumo frezavimo įrankis, tikslumą pavyko suderinti ±0.002 mm storio nuokrypos ir Ra0.1µm paviršiaus šiurkštumas yra mūsų nuolatinių standartus. Naudodami mūsų konkrečias technologijas ir patirtį, taip pat galime patenkinti kliento didesnės tolerancijos reikalavimai, pvz., apie storis,paralelizmo,lygumo,išorinių ir vidinių sluoksnių. Mes dabar jau galėtų užtikrinti, kad storio nuokrypiai iki ±0.002 mm tikrą vidinį ratą, jų toleranciją galima pasiekti H3. Patikrinti visi tikslumo gaminiai yra atliekamas šildomas.

Techniniai Parametrai

Kirpimo peiliukai nuotrauką

Susisiekite su manimi

Žymos: staklių peiliai, peilio ašmenys, ašmenys mašinos, Pigūs staklių peiliai, Aukštos Kokybės peilis peilis, Kinija ašmenys technikos Tiekėjai.

  • Pakuotės Svoris: 200.0kg (440.92lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 105cm x 60cm x 15cm (41.34in x 23.62in x 5.91in)

  • Tipas: Kita

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good